ATKV-takke speel ʼn onontbeerlike rol wanneer dit by kultuurerfenis- asook omgewingsprojekte in hulle eie gemeenskappe kom.

ATKV-Handevat en ATKV-AbbAsorg is twee van die ATKV se nasionale projekte wat fokus op gemeenskap.

Hoekom aan ‘n tak behoort?

  • Persoonlike groei
  • Verbreed kennis
  • Nuwe ervarings
  • Bevorder sosialisering… maak kultuurvriende!
  • Maak ʼn verskil
  • Diensbaarheid
  • Ontdek talente
  • Leef passie uit
  • Deel leierseienskappe
  • Pret
  • Voed jou siel

Kontak ons

Administratiewe Beampte
Elize Fisher
011 919 9062
elizef@atkv.org.za

Kaapse skiereiland en Weskus
Elize Fortuin
021 880 1761
elize.fortuin@atkv.org.za

Boland en Karoo
Almero Oosthuizen
021 880 1761
almeroo@atkv.org.za

Oos-/Suid Kaap
Elda Kruger
041 363 2726
eldak@atkv.org.za

Noordwes en Namibië
Marco van den Berg
011 919 9096
marcov@atkv.org.za

Kwazulu-Natal
Coenraad J van Rensburg
033 345 9091
coenraadv@atkv.org.za

Vrystaat
Andriette Potgieter
051 436 2579
andriettep@atkv.org.za

Mpumulanga, Oos- en Wes Rand
Magon Mouton
011 919 9051
magonm@atkv.org.za

Gauteng, Limpopo, Noordwes
Melvin Tobias
011 919 9033
melvint@atkv.org.za

Organiseerder: AbbAsorg
Herna Adams
011 919 9114
hernaa@atkv.org.za

Hulp Organiseerder: AbbAsorg
Laura Jacobs
011 919 9061
lauraj@atkv.org.za

Sosiale Media


 

YouTube

ATKV Youtube Kanaal